9 تتر -1.747٪
 • خرید:
  297,900 تومان
 • فروش:
  293,400 تومان
 • حجم بازار:
  1,200,329,992,600 تومان
 • آخرین قیمت:
  9 تتر
 • بالاترین :
  9.000000 تتر
 • پایین‌ترین :
  9.000000 تتر
 • آخرین قیمت:
  9 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,100 تومان
کپی شد.

 بیت کوین هش ریت توکن چیست؟ آموزش خرید و فروش بیت کوین هش ریت توکن

درباره بیت کوین هش ریت توکن بیت کوین هش ریت توکن چیست؟

بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) یک پلتفرم تامین نقدینگی برای استخراج بیت کوین است. در این پلتفرم هر توکن BTCST توسط توان واقعی استخراج بیت کوین، وثیقه می‌شود.برای خرید و فروش بیت کوین هش ریت توکن کلیک کنید

تاریخچه قیمت بیت کوین هش ریت توکن

نمودار لحظه ای

خرید و فروش بیت کوین هش ریت توکن در بیت برگ

مراحل خرید و فروش بیت کوین هش ریت توکن در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بیت کوین هش ریت توکن

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه بیت کوین هش ریت توکن یا ریال

در فرایند خرید و فروش بیت کوین هش ریت توکن چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Bitcoin Hashrate Token در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بیت کوین هش ریت توکن

خرید بیت کوین هش ریت توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بیت کوین هش ریت توکن

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت بیت کوین هش ریت توکن


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بیت کوین هش ریت توکن خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بیت کوین هش ریت توکن به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید بیت کوین هش ریت توکن احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Bitcoin Hashrate Token در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش بیت کوین هش ریت توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال بیت کوین هش ریت توکن و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش بیت کوین هش ریت توکن در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بیت کوین هش ریت توکن مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس بیت کوین هش ریت توکن بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس بیت کوین هش ریت توکن بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Bitcoin Hashrate Token در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش بیت کوین هش ریت توکن مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بیت کوین هش ریت توکن به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره بیت کوین هش ریت توکن

بهترین کیف پول برای نگهداری BTCST کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز BTCST را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا BTCST بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، BTCST بخرید.

بهترین کیف پول برای نگهداری بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) بخرید.

زمان دریافت بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت بیتکوین استاندارد هش ریت توکن (BTCST) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.