0.00791 تتر -4.353٪
 • خرید:
  293 تومان
 • فروش:
  289 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00791 تتر
 • بالاترین :
  0.007910 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.007910 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00791 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,000 تومان
کپی شد.

 بنکی چیست؟ آموزش خرید و فروش بنکی

درباره بنکی بنکی چیست؟

بنکی (BENQI) یک پروتکل غیرمتمرکز تامین نقدینگی بر بستر آوالانچ (Avalanche) است. این پلتفرم یک بازار وام دهی و استقراضی را ارائه می‌دهد که سپرده گذاری (استیکینگ) مولد است. در این پلتفرم کاربران می‌توانند توکن‌ها را قرض بگیرند و قرض دهند و در حاکمیت شبکه و سپرده گذاری شرکت کنند.برای خرید و فروش بنکی کلیک کنید

تاریخچه قیمت بنکی

نمودار لحظه ای

خرید و فروش بنکی در بیت برگ

مراحل خرید و فروش بنکی در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بنکی

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه بنکی یا ریال

در فرایند خرید و فروش بنکی چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش BENQI در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بنکی

خرید بنکی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بنکی

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت بنکی


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بنکی خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بنکی به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید بنکی احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید BENQI در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش بنکی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال بنکی و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش بنکی در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بنکی مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس بنکی بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس بنکی بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش BENQI در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش بنکی مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بنکی به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره بنکی

توکن بنکی (QI) چه کاربردهایی دارد؟

حاکمیت: دارندگان توکن QI می‌توانند در اداره این پروتکل شرکت کنند و از طریق رای گیری، کاربران می‌توانند بر جنبه‌های محصولات بعدی و محصولات اولیه که تحت BENQI عرضه می‌شوند، تأثیر بگذارند. سپرده گذاری برای تامین نقدینگی: کاربران می‌توانند در استخرهای نقدینگی در صرافی‌های غیرمتمرکز (به عنوان مثال Pangolin) یا در استخر توکن QI در پروتکل BENQI سپرده گذاری کنند و در ازای ارائه نقدینگی با QI و سایر توکن‌ها پاداش بگیرند. استیکینگ (سپرده گذاری): کاربران می‌توانند توکن‌های QI خود را سپرده گذاری کنند و بخشی از ذخیره این پروتکل را در برابر رویدادهای مختلف بیمه کنند و در ازای آن سود دریافت کنند.

پروژه بنکی (QI) از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

بازار وام‌دهی و استقراض: کاربران را قادر می‌سازد تا با دارایی‌های دیجیتال خود وام دهند، وام بگیرند و سود کسب کنند. سپرده گذارانی که نقدینگی را به پروتکل ارائه می‌دهند درآمد کسب می‌کنند و وام گیرندگان می‌توانند با وثیقه گذاری دارایی های پشتیبانی شده در پروتکل، وام بگیرند. سپرده گذاری برای تامین نقدینگی: کاربران می توانند توکن آواکس (AVAX) خود را بر بستر Avalanche C-Chain که سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است؛ استیک (سپرده گذاری) کنند. این پروتکل همچنین دارایی‌های سپرده گذاران را تبدیل به توکن می‌کند که امکانی فراهم می‌کند تا فرصت‌های بیشتری برای استفاده از سرمایه در فضای DeFi در اختیار کاربران قرار ‌دهد.

بهترین کیف پول برای نگهداری QI کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از متامسک و تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.