239.8 تتر -6.982٪
 • خرید:
  8,872,600 تومان
 • فروش:
  8,752,700 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  239.8 تتر
 • بالاترین :
  239.800000 تتر
 • پایین‌ترین :
  239.800000 تتر
 • آخرین قیمت:
  239.8 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,000 تومان
کپی شد.

 اتو چیست؟ آموزش خرید و فروش اتو

درباره اتو اتو چیست؟

آتو یک Governance token است با نماد  Autofarm است که در اواخر دسامبر 2020 در زنجیره هوشمند Binance (BSC) راه اندازی شد. Autofarm یک  کراس چین yield aggregator است که کاربران را قادر می سازد تا با ذخیره در  Autofarm ، بازده بالایی از دارایی های خود از استخرهای yield farming دریافت کنند.برای خرید و فروش اتو کلیک کنید

تاریخچه قیمت اتو

نمودار لحظه ای

خرید و فروش اتو در بیت برگ

مراحل خرید و فروش اتو در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش اتو

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه اتو یا ریال

در فرایند خرید و فروش اتو چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش AUTO در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید اتو

خرید اتو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول اتو

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت اتو


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول اتو خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول اتو به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید اتو احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید AUTO در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش اتو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال اتو و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش اتو در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار اتو مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس اتو بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس اتو بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش AUTO در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش اتو مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش اتو به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره اتو

بهترین کیف پول برای نگهداری AUTO کدام است؟ 

از بین کیف پول هایی که ارز AUTO را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا AUTO بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، AUTO بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.