0.3379 تتر -6.399٪
 • خرید:
  10,745 تومان
 • فروش:
  10,576 تومان
 • حجم بازار:
  47,471,619,189 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.3379 تتر
 • بالاترین :
  0.365400 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.335700 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.3379 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 زیرو اکس چیست؟ آموزش خرید و فروش زیرو اکس

درباره زیرو اکس زیرو اکس چیست؟

زیرو ایکس با نماد ZRX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. زیرو ‌ایکس پروتکل باز است که تبادل غیر متمرکز توکن‌ها و دارایی های مبتنی بر اتریوم را تسهیل می کند. توسعه دهندگان می توانند از زیرو‌ایکس برای ساختن برنامه های تبادل سفارشی خود با طیف گسترده ای از برنامه های کاربرپسند استفاده کنند که تجارت روی توکن‌های مبتنی بر اتریوم را تسهیل می کند.برای خرید و فروش زیرو اکس کلیک کنید

تاریخچه قیمت زیرو اکس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش زیرو اکس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش زیرو اکس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش زیرو اکس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه زیرو اکس یا ریال

در فرایند خرید و فروش زیرو اکس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش ZRX در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید زیرو اکس

خرید زیرو اکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول زیرو اکس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت زیرو اکس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول زیرو اکس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول زیرو اکس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید زیرو اکس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید ZRX در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش زیرو اکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال زیرو اکس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش زیرو اکس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار زیرو اکس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس زیرو اکس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس زیرو اکس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش ZRX در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش زیرو اکس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش زیرو اکس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره زیرو اکس

زیرو ایکس چیست؟

زیرو ایکس با نماد ZRX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری ZRX کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ZRX را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ZRX بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ZRX بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.