14.24 تتر -6.007٪
 • خرید:
  452,832 تومان
 • فروش:
  445,712 تومان
 • حجم بازار:
  249,801,679,175 تومان
 • آخرین قیمت:
  14.24 تتر
 • بالاترین :
  15.400000 تتر
 • پایین‌ترین :
  13.930000 تتر
 • آخرین قیمت:
  14.24 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 وینگ توکن چیست؟ آموزش خرید و فروش وینگ توکن

درباره وینگ توکن وینگ توکن چیست؟

وینگ توکن با نماد WING یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد بر بستر بلاکچین ONT قرار دارد. Wing توصیف می شود که یک پلتفرم وام دهی DeFi بین زنجیره ای مبتنی بر اعتبار است که به وام دارایی های رمزنگاری و تعاملات میان زنجیره ای بین محصولات DeFi اختصاص یافته است.برای خرید و فروش وینگ توکن کلیک کنید

تاریخچه قیمت وینگ توکن

نمودار لحظه ای

خرید و فروش وینگ توکن در بیت برگ

مراحل خرید و فروش وینگ توکن در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش وینگ توکن

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه وینگ توکن یا ریال

در فرایند خرید و فروش وینگ توکن چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Wing Token در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید وینگ توکن

خرید وینگ توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول وینگ توکن

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت وینگ توکن


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول وینگ توکن خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول وینگ توکن به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید وینگ توکن احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Wing Token در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش وینگ توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال وینگ توکن و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش وینگ توکن در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار وینگ توکن مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس وینگ توکن بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس وینگ توکن بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Wing Token در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش وینگ توکن مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش وینگ توکن به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره وینگ توکن

از کجا WING بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، WING بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.