0.03081 تتر -6.153٪
 • خرید:
  980 تومان
 • فروش:
  964 تومان
 • حجم بازار:
  33,189,437,826 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.03081 تتر
 • بالاترین :
  0.033150 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.030630 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.03081 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 وایت چیست؟ آموزش خرید و فروش وایت

درباره وایت وایت چیست؟

وایت با نماد VITE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. وایت یک بلاکچین واکنشگرا نسل بعدی است که یک معماری پیغام ، ناهمزمان و یک دفترچه مستقر در DAG را با مکانیسم قرارداد هوشمند به تصویب می رساند. هدف برای طراحی Vite فراهم کردن بستر عمومی قابل اعتماد برای dApps قدرتمند ، با ویژگی های توان بالا و مقیاس پذیری فوق العاده است.برای خرید و فروش وایت کلیک کنید

تاریخچه قیمت وایت

نمودار لحظه ای

خرید و فروش وایت در بیت برگ

مراحل خرید و فروش وایت در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش وایت

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه وایت یا ریال

در فرایند خرید و فروش وایت چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش VITE در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید وایت

خرید وایت در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول وایت

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت وایت


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول وایت خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول وایت به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید وایت احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید VITE در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش وایت در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال وایت و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش وایت در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار وایت مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس وایت بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس وایت بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش VITE در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش وایت مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش وایت به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره وایت

ارز دیجیتال وایت چیست؟

وایت با نماد VITE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری VITE کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز VITE را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا VITE بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، VITE بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.