6.49 تتر -6.078٪
 • خرید:
  206,382 تومان
 • فروش:
  203,137 تومان
 • حجم بازار:
  52,277,314,117 تومان
 • آخرین قیمت:
  6.49 تتر
 • بالاترین :
  6.970000 تتر
 • پایین‌ترین :
  6.380000 تتر
 • آخرین قیمت:
  6.49 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 ونوس چیست؟ آموزش خرید و فروش ونوس

درباره ونوس ونوس چیست؟

ونوس با نماد XVS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP20 بر بستر بلاکچین Binance Smart Chain قرار دارد. ونوس یک بازار الگوریتمی پول و پروتکل ارز پایدار مصنوعی است که منحصراً در Binance Smart Chain (BSC) راه اندازی شده است. این پروتکل برای اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) راه حل وام و وام دارایی رمزنگاری شده برای استفاده ساده را ارائه می دهد ، که به کاربران امکان می دهد با سرعت بالا وام کمتری در برابر وثیقه بگیرند در حالی که هزینه های معاملات کمتری را متحمل می شوند. علاوه بر این ، ونوس به کاربران اجازه می دهد تا با ارسال حداقل 200٪ وثیقه به قرارداد هوشمند ونوس ، ضامن پول ثابت VAI را در صورت تقاضا در عرض چند ثانیه ضبط کنند.برای خرید و فروش ونوس کلیک کنید

تاریخچه قیمت ونوس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش ونوس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش ونوس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ونوس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه ونوس یا ریال

در فرایند خرید و فروش ونوس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Venus در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ونوس

خرید ونوس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ونوس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت ونوس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ونوس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ونوس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید ونوس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Venus در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش ونوس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال ونوس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ونوس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ونوس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس ونوس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس ونوس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Venus در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش ونوس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ونوس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره ونوس

بهترین کیف پول برای نگهداری XVS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز XVS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا XVS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، XVS بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.