0.217 تتر 0.930٪
 • خرید:
  8,029 تومان
 • فروش:
  7,921 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.217 تتر
 • بالاترین :
  0.217000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.217000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.217 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,000 تومان
کپی شد.

 ترنچس چیست؟ آموزش خرید و فروش ترنچس

درباره ترنچس ترنچس چیست؟

Tranchess یک پروتکل معاملاتی مدیریت دارایی و مشتقات توکن شده در زنجیره هوشمند بایننس است که از سه توکن QUEEN، BISHOP و ROOK تشکیل شده است. Tranchess ماتریس ریسک/بازده متفاوتی را از یک صندوق اصلی ارائه می‌کند. CHESS توکن حاکمیتی جامعه Tranchess است. این پلتفرم ویژگی‌های مختلفی از جمله بازار مبادلاتی غیرمتمرکز، بازارهای پول (بازار اولیه)، استیکینگ ارائه می‌دهد.برای خرید و فروش ترنچس کلیک کنید

تاریخچه قیمت ترنچس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش ترنچس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش ترنچس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ترنچس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه ترنچس یا ریال

در فرایند خرید و فروش ترنچس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Tranchess در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ترنچس

خرید ترنچس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ترنچس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت ترنچس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ترنچس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ترنچس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید ترنچس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Tranchess در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش ترنچس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال ترنچس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ترنچس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ترنچس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس ترنچس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس ترنچس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Tranchess در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش ترنچس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ترنچس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره ترنچس

کاربرد توکن CHESS چیست؟

دارندگان توکن می توانند در رای گیری‌ها و تصمیمات پلتفرم شرکت کنند و در سایر پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری این پروژه شرکت کنند.

بهترین کیف پول برای نگهداری CHESS کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا ترنچس (CHESS) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ترنچس (CHESS) بخرید.

زمان دریافت ترنچس (CHESS) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال ترنچس (CHESS) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، ترنچس (CHESS) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز ترنچس (CHESS) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت ترنچس (CHESS)در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت ترنچس (CHESS) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت ترنچس (CHESS) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.