0.439 تتر -7.579٪
 • خرید:
  13,960 تومان
 • فروش:
  13,741 تومان
 • حجم بازار:
  151,989,420,107 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.439 تتر
 • بالاترین :
  0.483000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.435000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.439 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 سوایپ چیست؟ آموزش خرید و فروش سوایپ

درباره سوایپ سوایپ چیست؟

سوایپ با نماد SXP یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. سوایپ پلتفرمی است که به نظر می رسد با سه محصول اصلی خود پلی بین دنیای فیات و ارز رمزنگاری شده ایجاد می کند: کیف پول همراه چند دارایی سوئیپ ، کارت بدهی با ارز رمزنگاری شده Swipe و رمز کشیدن انگشت (SXP).برای خرید و فروش سوایپ کلیک کنید

تاریخچه قیمت سوایپ

نمودار لحظه ای

خرید و فروش سوایپ در بیت برگ

مراحل خرید و فروش سوایپ در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سوایپ

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه سوایپ یا ریال

در فرایند خرید و فروش سوایپ چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Swipe در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سوایپ

خرید سوایپ در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سوایپ

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت سوایپ


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سوایپ خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سوایپ به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید سوایپ احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Swipe در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش سوایپ در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال سوایپ و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سوایپ در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سوایپ مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس سوایپ بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس سوایپ بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Swipe در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش سوایپ مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سوایپ به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره سوایپ

بهترین کیف پول برای نگهداری SXP کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز SXP را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا SXP بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، SXP بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.