0.123 تتر -8.003٪
 • خرید:
  4,071 تومان
 • فروش:
  4,010 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.123 تتر
 • بالاترین :
  0.123000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.123000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.123 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,100 تومان
کپی شد.

 سوپرفارم چیست؟ آموزش خرید و فروش سوپرفارم

درباره سوپرفارم سوپرفارم چیست؟

سوپرفارم با نماد SUPER یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.برای خرید و فروش سوپرفارم کلیک کنید

تاریخچه قیمت سوپرفارم

نمودار لحظه ای

خرید و فروش سوپرفارم در بیت برگ

مراحل خرید و فروش سوپرفارم در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سوپرفارم

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه سوپرفارم یا ریال

در فرایند خرید و فروش سوپرفارم چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش SuperFarm در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سوپرفارم

خرید سوپرفارم در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سوپرفارم

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت سوپرفارم


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سوپرفارم خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سوپرفارم به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید سوپرفارم احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید SuperFarm در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش سوپرفارم در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال سوپرفارم و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سوپرفارم در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سوپرفارم مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس سوپرفارم بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس سوپرفارم بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش SuperFarm در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش سوپرفارم مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سوپرفارم به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره سوپرفارم

بهترین کیف پول برای نگهداری SUPER کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز SUPER را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا SUPER بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، SUPER بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.