0.4133 تتر -4.835٪
 • خرید:
  13,143 تومان
 • فروش:
  12,936 تومان
 • حجم بازار:
  27,423,517,705 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.4133 تتر
 • بالاترین :
  0.435600 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.408300 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.4133 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 استفی چیست؟ آموزش خرید و فروش استفی

درباره استفی استفی چیست؟

استفی با نماد FIS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Stafi (مخفف Staking Finance) یک پروتکل DeFi است که هدف آن باز کردن نقدینگی دارایی های سهام است. پروتکل STAFI با صدور رمزهای ABT ، نقدینگی بین نقدینگی رمز و امنیت Mainnet را برطرف می کند ، که نقدینگی دارایی های Staking شما را تأمین می کند.برای خرید و فروش استفی کلیک کنید

تاریخچه قیمت استفی

نمودار لحظه ای

خرید و فروش استفی در بیت برگ

مراحل خرید و فروش استفی در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش استفی

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه استفی یا ریال

در فرایند خرید و فروش استفی چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Stafi در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید استفی

خرید استفی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول استفی

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت استفی


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول استفی خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول استفی به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید استفی احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Stafi در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش استفی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال استفی و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش استفی در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار استفی مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس استفی بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس استفی بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Stafi در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش استفی مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش استفی به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره استفی

بهترین کیف پول برای نگهداری FIS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز FIS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا FIS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، TRU بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.