0.00462 تتر -7.042٪
 • خرید:
  147 تومان
 • فروش:
  145 تومان
 • حجم بازار:
  325,887,028,557 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00462 تتر
 • بالاترین :
  0.005130 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.004550 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00462 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 اسموث لاو پوشن چیست؟ آموزش خرید و فروش اسموث لاو پوشن

درباره اسموث لاو پوشن اسموث لاو پوشن چیست؟

توکن Smooth Love Potion (SLP) با انجام بازی Axie Infinity به دست می آیند. این دارایی دیجیتالی جایگزین امتیاز مراحل در بازی  محسوب می شود.برای خرید و فروش اسموث لاو پوشن کلیک کنید

تاریخچه قیمت اسموث لاو پوشن

نمودار لحظه ای

خرید و فروش اسموث لاو پوشن در بیت برگ

مراحل خرید و فروش اسموث لاو پوشن در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش اسموث لاو پوشن

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه اسموث لاو پوشن یا ریال

در فرایند خرید و فروش اسموث لاو پوشن چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Smooth Love Potion در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید اسموث لاو پوشن

خرید اسموث لاو پوشن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول اسموث لاو پوشن

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت اسموث لاو پوشن


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول اسموث لاو پوشن خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول اسموث لاو پوشن به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید اسموث لاو پوشن احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Smooth Love Potion در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش اسموث لاو پوشن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال اسموث لاو پوشن و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش اسموث لاو پوشن در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار اسموث لاو پوشن مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس اسموث لاو پوشن بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس اسموث لاو پوشن بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Smooth Love Potion در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش اسموث لاو پوشن مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش اسموث لاو پوشن به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره اسموث لاو پوشن

بهترین کیف پول برای نگهداری slp کدام است؟ 

از بین کیف پول هایی که ارز slp را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا slp بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، slp بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.