0.00252 تتر -2.326٪
 • خرید:
  93 تومان
 • فروش:
  92 تومان
 • حجم بازار:
  2,118,429,516,600 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00252 تتر
 • بالاترین :
  0.002520 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.002520 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00252 تتر
 • محاسبه با تتر:
  36,900 تومان
کپی شد.

 سیاکوین چیست؟ آموزش خرید و فروش سیاکوین

درباره سیاکوین سیاکوین چیست؟

سیاکوین با نماد SC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Siacoin (SC) رمز اصلی ابزار Sia است ، یک بستر ذخیره سازی ابری غیرمتمرکز و توزیع شده مبتنی بر بلاک چین.برای خرید و فروش سیاکوین کلیک کنید

تاریخچه قیمت سیاکوین

نمودار لحظه ای

خرید و فروش سیاکوین در بیت برگ

مراحل خرید و فروش سیاکوین در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سیاکوین

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه سیاکوین یا ریال

در فرایند خرید و فروش سیاکوین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Siacoin در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سیاکوین

خرید سیاکوین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سیاکوین

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت سیاکوین


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سیاکوین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سیاکوین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید سیاکوین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Siacoin در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش سیاکوین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال سیاکوین و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سیاکوین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سیاکوین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس سیاکوین بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس سیاکوین بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Siacoin در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش سیاکوین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سیاکوین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره سیاکوین

از کجا سیاکوین بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، SC بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.