0.0546 تتر -7.143٪
 • خرید:
  1,807 تومان
 • فروش:
  1,780 تومان
 • حجم بازار:
  54,624,334,200 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.0546 تتر
 • بالاترین :
  0.054600 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.054600 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.0546 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,100 تومان
کپی شد.

 آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک چیست؟ آموزش خرید و فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک

درباره آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک چیست؟

آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک با نماد RIF یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. RIF (Rootstock Infrastructure Framework) لایه سوم بالای بیت کوین است که طیف گسترده ای از راه حل ها را مبتنی بر فناوری بلاکچین مانند پرداخت ، ذخیره سازی و دامنه گذاری (RNS) ارائه می دهد.برای خرید و فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک کلیک کنید

تاریخچه قیمت آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک یا ریال

در فرایند خرید و فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش RSK Infrastructure Framework در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک

خرید آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید RSK Infrastructure Framework در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش RSK Infrastructure Framework در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آر اس کا اینفراستراکچر فریمورک

از کجا RIF بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، RIF بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.