0.00539 تتر -8.020٪
 • خرید:
  179 تومان
 • فروش:
  177 تومان
 • حجم بازار:
  1,113,696,055,800 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00539 تتر
 • بالاترین :
  0.005390 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.005390 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00539 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,300 تومان
کپی شد.

 ریزرو رایتس چیست؟ آموزش خرید و فروش ریزرو رایتس

درباره ریزرو رایتس ریزرو رایتس چیست؟

ریزرو رایتس با نماد RSR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Reserve Rights یک پلتفرم ارزرمز پایدار است که دارای دو رمز است و در ماه مه سال 2019 و پس از ارائه موفقیت آمیز مبادله اولیه (IEO) در پلتفرم Huobi Prime راه اندازی شد.برای خرید و فروش ریزرو رایتس کلیک کنید

تاریخچه قیمت ریزرو رایتس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش ریزرو رایتس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش ریزرو رایتس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ریزرو رایتس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه ریزرو رایتس یا ریال

در فرایند خرید و فروش ریزرو رایتس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Reserve Rights در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ریزرو رایتس

خرید ریزرو رایتس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ریزرو رایتس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت ریزرو رایتس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ریزرو رایتس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ریزرو رایتس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید ریزرو رایتس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Reserve Rights در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش ریزرو رایتس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال ریزرو رایتس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ریزرو رایتس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ریزرو رایتس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس ریزرو رایتس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس ریزرو رایتس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Reserve Rights در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش ریزرو رایتس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ریزرو رایتس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره ریزرو رایتس

بهترین کیف پول برای نگهداری RSR کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز RSR را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا RSR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، RSR بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.