0.10386 تتر 0.470٪
 • خرید:
  3,843 تومان
 • فروش:
  3,791 تومان
 • حجم بازار:
  477,713,771,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.10386 تتر
 • بالاترین :
  0.103862 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.103862 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.10386 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,000 تومان
کپی شد.

 ریپابلیک توکن چیست؟ آموزش خرید و فروش ریپابلیک توکن

درباره ریپابلیک توکن ریپابلیک توکن چیست؟

ریپابلیک پروتوکل با نماد REN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. رن یک اکوسیستم برای نقدینگی خصوصی و متقابل در امور مالی غیرمتمرکز است. توکن ها را با دانش صفر و بدون اعتماد به مبادله بین زنجیرها و تجارت در استخر تاریک انتقال دهید.برای خرید و فروش ریپابلیک توکن کلیک کنید

تاریخچه قیمت ریپابلیک توکن

نمودار لحظه ای

خرید و فروش ریپابلیک توکن در بیت برگ

مراحل خرید و فروش ریپابلیک توکن در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ریپابلیک توکن

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه ریپابلیک توکن یا ریال

در فرایند خرید و فروش ریپابلیک توکن چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش REN در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ریپابلیک توکن

خرید ریپابلیک توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ریپابلیک توکن

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت ریپابلیک توکن


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ریپابلیک توکن خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ریپابلیک توکن به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید ریپابلیک توکن احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید REN در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش ریپابلیک توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال ریپابلیک توکن و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ریپابلیک توکن در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ریپابلیک توکن مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس ریپابلیک توکن بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس ریپابلیک توکن بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش REN در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش ریپابلیک توکن مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ریپابلیک توکن به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره ریپابلیک توکن

REN چیست؟

ریپابلیک پروتوکل با نماد REN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری REN کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز REN را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا REN بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، REN بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.