0.362 تتر -3.467٪
 • خرید:
  13,358 تومان
 • فروش:
  13,177 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.362 تتر
 • بالاترین :
  0.362000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.362000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.362 تتر
 • محاسبه با تتر:
  36,900 تومان
کپی شد.

 پولکا استارتر چیست؟ آموزش خرید و فروش پولکا استارتر

درباره پولکا استارتر پولکا استارتر چیست؟

پولکا استارتر با نماد POLS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.برای خرید و فروش پولکا استارتر کلیک کنید

تاریخچه قیمت پولکا استارتر

نمودار لحظه ای

خرید و فروش پولکا استارتر در بیت برگ

مراحل خرید و فروش پولکا استارتر در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش پولکا استارتر

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه پولکا استارتر یا ریال

در فرایند خرید و فروش پولکا استارتر چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Polkastarter در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید پولکا استارتر

خرید پولکا استارتر در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول پولکا استارتر

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت پولکا استارتر


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول پولکا استارتر خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول پولکا استارتر به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید پولکا استارتر احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Polkastarter در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش پولکا استارتر در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال پولکا استارتر و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش پولکا استارتر در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار پولکا استارتر مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس پولکا استارتر بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس پولکا استارتر بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Polkastarter در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش پولکا استارتر مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش پولکا استارتر به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره پولکا استارتر

بهترین کیف پول برای نگهداری POLS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز POLS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا POLS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، POLS بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.