8.59 تتر -6.223٪
 • خرید:
  273,162 تومان
 • فروش:
  268,867 تومان
 • حجم بازار:
  2,629,668,704,709 تومان
 • آخرین قیمت:
  8.59 تتر
 • بالاترین :
  9.280000 تتر
 • پایین‌ترین :
  8.540000 تتر
 • آخرین قیمت:
  8.59 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 پولکادات چیست؟ آموزش خرید و فروش پولکادات

درباره پولکادات پولکادات چیست؟

پولکادات با نماد DOT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Polkadot یک پروتکل چند زنجیره ای منبع باز است که انتقال زنجیره ای هر نوع داده یا دارایی ، نه فقط رمزها را تسهیل می کند ، در نتیجه طیف گسترده ای از زنجیره های بلوکی با یکدیگر قابل همکاری هستند.

این قابلیت همکاری به دنبال ایجاد یک وب کاملاً غیرمتمرکز و خصوصی است که توسط کاربران آن کنترل می شود و ایجاد برنامه ها ، موسسات و خدمات جدید را ساده می کند.

پروتکل Polkadot زنجیره های عمومی و خصوصی ، شبکه های بدون اجازه، سخنورها و فن آوری های آینده را به هم متصل می کند ، به این زنجیره بلوک های مستقل اجازه می دهد تا اطلاعات و معاملات را از طریق زنجیره واسط Polkadot بدون نیاز به اعتماد به اشتراک بگذارند.
 برای خرید و فروش پولکادات کلیک کنید

تاریخچه قیمت پولکادات

نمودار لحظه ای

خرید و فروش پولکادات در بیت برگ

مراحل خرید و فروش پولکادات در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش پولکادات

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه پولکادات یا ریال

در فرایند خرید و فروش پولکادات چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Polkadot در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید پولکادات

خرید پولکادات در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول پولکادات

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت پولکادات


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول پولکادات خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول پولکادات به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید پولکادات احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Polkadot در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش پولکادات در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال پولکادات و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش پولکادات در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار پولکادات مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس پولکادات بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس پولکادات بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Polkadot در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش پولکادات مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش پولکادات به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره پولکادات

بهترین کیف پول برای نگهداری DOT کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز DOT را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا DOT بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، DOT بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.