0.02502 تتر -5.155٪
 • خرید:
  796 تومان
 • فروش:
  783 تومان
 • حجم بازار:
  44,545,994,027 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.02502 تتر
 • بالاترین :
  0.027410 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.024790 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.02502 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 پرلین چیست؟ آموزش خرید و فروش پرلین

درباره پرلین پرلین چیست؟

پرلین با نماد PERL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. پرلین یک سکوی قرارداد هوشمند PoS بدون رهبر ، بسیار مقیاس پذیر است و مأموریتی برای توانمندسازی آینده فن آوری های غیرمتمرکز و تسریع در تبدیل تجارت بین المللی به یک صنعت کاملاً دیجیتالی و مستقل دارد.برای خرید و فروش پرلین کلیک کنید

تاریخچه قیمت پرلین

نمودار لحظه ای

خرید و فروش پرلین در بیت برگ

مراحل خرید و فروش پرلین در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش پرلین

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه پرلین یا ریال

در فرایند خرید و فروش پرلین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Perlin در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید پرلین

خرید پرلین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول پرلین

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت پرلین


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول پرلین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول پرلین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید پرلین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Perlin در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش پرلین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال پرلین و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش پرلین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار پرلین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس پرلین بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس پرلین بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Perlin در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش پرلین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش پرلین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره پرلین

پرلین چیست؟

پرلین با نماد PERL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری PERL کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز PERL را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا PERL بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، PERL بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.