0.00514 تتر -5.166٪
 • خرید:
  163 تومان
 • فروش:
  161 تومان
 • حجم بازار:
  15,202,274,426 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00514 تتر
 • بالاترین :
  0.005560 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.005060 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00514 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 نیو بیت شرز چیست؟ آموزش خرید و فروش نیو بیت شرز

درباره نیو بیت شرز نیو بیت شرز چیست؟

نیو بیت شرز با نماد NBS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. New Bitshares (NBS) یک بلاک چین مبتنی بر زیرساخت های Bitshares (BTS) است. انجمن BitShares چین برای رسیدگی به مسائل حاکمیت جامعه BTS ، با طرح توسعه جدید و تیم جدید برای تحقق بخشیدن به چشم انداز Bitshares ، وضعیت را بررسی کرد و BTS را انشعاب داد.برای خرید و فروش نیو بیت شرز کلیک کنید

تاریخچه قیمت نیو بیت شرز

نمودار لحظه ای

خرید و فروش نیو بیت شرز در بیت برگ

مراحل خرید و فروش نیو بیت شرز در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش نیو بیت شرز

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه نیو بیت شرز یا ریال

در فرایند خرید و فروش نیو بیت شرز چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش New BitShares در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید نیو بیت شرز

خرید نیو بیت شرز در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول نیو بیت شرز

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت نیو بیت شرز


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول نیو بیت شرز خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول نیو بیت شرز به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید نیو بیت شرز احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید New BitShares در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش نیو بیت شرز در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال نیو بیت شرز و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش نیو بیت شرز در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار نیو بیت شرز مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس نیو بیت شرز بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس نیو بیت شرز بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش New BitShares در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش نیو بیت شرز مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش نیو بیت شرز به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره نیو بیت شرز

بهترین کیف پول برای نگهداری NBS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز NBS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا NBS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، NBS بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.