0.02835 تتر -0.701٪
 • خرید:
  882 تومان
 • فروش:
  868 تومان
 • حجم بازار:
  50,500,378,083 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.02835 تتر
 • بالاترین :
  0.028910 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.027670 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.02835 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,100 تومان
کپی شد.

 میتریل چیست؟ آموزش خرید و فروش میتریل

درباره میتریل میتریل چیست؟

میتریل با نماد MITH یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد. میتریل یک بستر غیر متمرکز در رسانه های اجتماعی است که به همه سازندگان محتوا پاداش می دهد. سازندگان محتوا در رسانه های اجتماعی پاداش می دهند که تولیدات خود را ارسال کنند - این همان چیزی است که ما آن را Social Mining می نامیم.برای خرید و فروش میتریل کلیک کنید

تاریخچه قیمت میتریل

نمودار لحظه ای

خرید و فروش میتریل در بیت برگ

مراحل خرید و فروش میتریل در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش میتریل

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه میتریل یا ریال

در فرایند خرید و فروش میتریل چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Mithril در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید میتریل

خرید میتریل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول میتریل

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت میتریل


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول میتریل خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول میتریل به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید میتریل احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Mithril در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش میتریل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال میتریل و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش میتریل در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار میتریل مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس میتریل بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس میتریل بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Mithril در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش میتریل مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش میتریل به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره میتریل

میتریل MITH چیست؟

میتریل با نماد MITH یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری MITH کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز MITH را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا میتریل بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، MITH بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.