3.993 تتر 9.758٪
 • خرید:
  148,140 تومان
 • فروش:
  146,144 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  3.993 تتر
 • بالاترین :
  3.993000 تتر
 • پایین‌ترین :
  3.993000 تتر
 • آخرین قیمت:
  3.993 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,100 تومان
کپی شد.

 ماسک نتورک چیست؟ آموزش خرید و فروش ماسک نتورک

درباره ماسک نتورک ماسک نتورک چیست؟

شبکه ماسک یک پروتکل است که به کاربران اجازه می دهد پیام های رمزگذاری شده را از طریق توییتر و فیس بوک ارسال کنند. این اساساً به عنوان پلی بین اینترنت و یک شبکه غیر متمرکز در حال اجرا در بالا عمل می کند.برای خرید و فروش ماسک نتورک کلیک کنید

تاریخچه قیمت ماسک نتورک

نمودار لحظه ای

خرید و فروش ماسک نتورک در بیت برگ

مراحل خرید و فروش ماسک نتورک در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ماسک نتورک

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه ماسک نتورک یا ریال

در فرایند خرید و فروش ماسک نتورک چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Mask Network در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ماسک نتورک

خرید ماسک نتورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ماسک نتورک

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت ماسک نتورک


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ماسک نتورک خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ماسک نتورک به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید ماسک نتورک احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Mask Network در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش ماسک نتورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال ماسک نتورک و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ماسک نتورک در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ماسک نتورک مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس ماسک نتورک بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس ماسک نتورک بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Mask Network در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش ماسک نتورک مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ماسک نتورک به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره ماسک نتورک

بهترین کیف پول برای نگهداری MASK کدام است؟ 

از بین کیف پول هایی که ارز MASK را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا MASK بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، MASK بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.