0.03113 تتر -5.895٪
 • خرید:
  990 تومان
 • فروش:
  974 تومان
 • حجم بازار:
  143,524,135,173 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.03113 تتر
 • بالاترین :
  0.033340 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.030960 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.03113 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 جاست چیست؟ آموزش خرید و فروش جاست

درباره جاست جاست چیست؟

جاست با نماد JST یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش TRC20 بر بستر بلاکچین TRX قرار دارد. JUST با هدف ایجاد یک سیستم مالی منصفانه و غیرمتمرکز است که مکانیسم های وام و حاکمیت را برای کاربران در سراسر جهان فراهم می کند. JUST یک سیستم دو علامتی است. اولین رمز ، USDJ یک دلار پایدار است که با نسبت 1: 1 به دلار آمریکا متصل است و با وثیقه گذاری TRX از طریق پورتال CDP JUST ایجاد می شود. JST ، رمز دوم ، می تواند برای پرداخت بهره ، نگهداری سیستم عامل ، شرکت در حاکمیت از طریق رأی دادن و سایر فعالیت ها در بستر JUST مورد استفاده قرار گیرد.برای خرید و فروش جاست کلیک کنید

تاریخچه قیمت جاست

نمودار لحظه ای

خرید و فروش جاست در بیت برگ

مراحل خرید و فروش جاست در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش جاست

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه جاست یا ریال

در فرایند خرید و فروش جاست چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش JUST در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید جاست

خرید جاست در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول جاست

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت جاست


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول جاست خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول جاست به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید جاست احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید JUST در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش جاست در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال جاست و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش جاست در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار جاست مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس جاست بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس جاست بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش JUST در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش جاست مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش جاست به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره جاست

بهترین کیف پول برای نگهداری JST کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز JST را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا JST بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، JST بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.