0.00259 تتر -0.461٪
 • خرید:
  81 تومان
 • فروش:
  79 تومان
 • حجم بازار:
  125,330,240,557 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.00259 تتر
 • بالاترین :
  0.002645 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.002562 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.00259 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,100 تومان
کپی شد.

 هولو چیست؟ آموزش خرید و فروش هولو

درباره هولو هولو چیست؟

هولو با نماد HOT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. پلتفرم Holo به کاربران خود اجازه می دهد تا چندین نرم افزار توزیع شده را بر روی رایانه های خود بدون نیاز و تخصص خاصی در میزبان خود قرار دهند.برای خرید و فروش هولو کلیک کنید

تاریخچه قیمت هولو

نمودار لحظه ای

خرید و فروش هولو در بیت برگ

مراحل خرید و فروش هولو در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش هولو

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه هولو یا ریال

در فرایند خرید و فروش هولو چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Holo در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید هولو

خرید هولو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول هولو

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت هولو


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول هولو خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول هولو به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید هولو احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Holo در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش هولو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال هولو و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش هولو در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار هولو مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس هولو بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس هولو بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Holo در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش هولو مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش هولو به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره هولو

هولو چیست؟

هولو با نماد HOT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

از کجا هولو HOT بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، HOT بخرید.

بهترین کیف پول برای نگهداری هولو HOT کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز HOT را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.