0.0736 تتر -8٪
 • خرید:
  2,340 تومان
 • فروش:
  2,304 تومان
 • حجم بازار:
  322,497,012,064 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.0736 تتر
 • بالاترین :
  0.081600 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.071900 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.0736 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 هدرا هشگراف چیست؟ آموزش خرید و فروش هدرا هشگراف

درباره هدرا هشگراف هدرا هشگراف چیست؟

هدرا هشگراف با نماد HBAR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. هدرا هش گراف ،پروژه DLT (فناوری دفترکل توزیع شده) و نسخه نوآورانه ای از بلاک چین استاندارد بر اساس فناوری ای به اسم گراف جهت دار غیرمدور (DAG) می‌باشد. اساسا عملیات این پروژه نه از طریق زنجیره (همانند بلاک چین) بلکه از طریق گراف جهت دار غیرمدور ثبت می‌شود.برای خرید و فروش هدرا هشگراف کلیک کنید

تاریخچه قیمت هدرا هشگراف

نمودار لحظه ای

خرید و فروش هدرا هشگراف در بیت برگ

مراحل خرید و فروش هدرا هشگراف در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش هدرا هشگراف

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه هدرا هشگراف یا ریال

در فرایند خرید و فروش هدرا هشگراف چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Hedera Hashgraph در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید هدرا هشگراف

خرید هدرا هشگراف در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول هدرا هشگراف

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت هدرا هشگراف


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول هدرا هشگراف خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول هدرا هشگراف به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید هدرا هشگراف احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Hedera Hashgraph در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش هدرا هشگراف در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال هدرا هشگراف و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش هدرا هشگراف در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار هدرا هشگراف مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس هدرا هشگراف بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس هدرا هشگراف بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Hedera Hashgraph در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش هدرا هشگراف مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش هدرا هشگراف به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره هدرا هشگراف

هدرا هشگراف چیست؟

هدرا هشگراف با نماد HBAR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری HBAR کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز HBAR را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا HBAR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، HBAR بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.