0.01233 تتر -2.837٪
 • خرید:
  456 تومان
 • فروش:
  450 تومان
 • حجم بازار:
  489,827,016,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.01233 تتر
 • بالاترین :
  0.012330 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.012330 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.01233 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,000 تومان
کپی شد.

 گیفتو چیست؟ آموزش خرید و فروش گیفتو

درباره گیفتو گیفتو چیست؟

گیفتو با نماد GTO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد. گیفتو، که مخفف Gifting Protokol است ، یک پروتکل جهانی است که مبتنی بربلاکچین اتریوم است. گیفتو یک سیستم خودگردان و خود پایدار برای هدایای مجازی مبتنی بر بلاکچین ایجاد می کند.برای خرید و فروش گیفتو کلیک کنید

تاریخچه قیمت گیفتو

نمودار لحظه ای

خرید و فروش گیفتو در بیت برگ

مراحل خرید و فروش گیفتو در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش گیفتو

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه گیفتو یا ریال

در فرایند خرید و فروش گیفتو چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Gifto در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید گیفتو

خرید گیفتو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول گیفتو

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت گیفتو


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول گیفتو خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول گیفتو به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید گیفتو احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Gifto در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش گیفتو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال گیفتو و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش گیفتو در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار گیفتو مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس گیفتو بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس گیفتو بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Gifto در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش گیفتو مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش گیفتو به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره گیفتو

گیفتو چیست؟

گیفتو با نماد GTO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری GTO کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز GTO را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا GTO بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، GTO بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.