0.0935 تتر -7.334٪
 • خرید:
  2,973 تومان
 • فروش:
  2,927 تومان
 • حجم بازار:
  96,866,262,394 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.0935 تتر
 • بالاترین :
  0.102800 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.092000 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.0935 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 فچ چیست؟ آموزش خرید و فروش فچ

درباره فچ فچ چیست؟

Fetch.AI در حال ایجاد یک شبکه یادگیری ماشینی غیرمتمرکز، با دسترسی باز، توکنیزه شده و غیرمتمرکز است تا زیرساخت هوشمندی را که حول یک اقتصاد دیجیتال غیرمتمرکز ساخته شده است، ایجاد کند.

Fetch.AI در سال 2017 تأسیس شد و در مارس 2019 در بایننس عرضه شد. Fetch.AI یک آزمایشگاه هوش مصنوعی (AI) است که یک شبکه یادگیری ماشینی باز، بدون مجوز و غیرمتمرکز رمزنگاری شده ایجاد می‌کند. Fetch.ai دسترسی به فناوری هوش مصنوعی را با یک شبکه بدون مجوز ایجاد می‌کند که هر کسی می‌تواند با استفاده از هوش مصنوعی مستقل برای اجرای وظایفی که شبکه جهانی داده آن را تحت تأثیر قرار می‌دهد، به مجموعه داده‌های امن متصل شده و به آن دسترسی داشته باشد. مدل Fetch.AI ریشه در موارد استفاده ای مانند بهینه سازی خدمات معاملاتی DeFi، شبکه های حمل و نقل (پارکینگ، حمل و نقل کوچک)، شبکه های انرژی هوشمند، مسافرت‌ها و اساساً هر سیستم دیجیتال پیچیده ای که بر مجموعه داده های در مقیاس بزرگ متکی است.برای خرید و فروش فچ کلیک کنید

تاریخچه قیمت فچ

نمودار لحظه ای

خرید و فروش فچ در بیت برگ

مراحل خرید و فروش فچ در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش فچ

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه فچ یا ریال

در فرایند خرید و فروش فچ چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Fetch.ai در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید فچ

خرید فچ در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول فچ

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت فچ


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول فچ خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول فچ به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید فچ احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Fetch.ai در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش فچ در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال فچ و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش فچ در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار فچ مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس فچ بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس فچ بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Fetch.ai در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش فچ مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش فچ به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره فچ

فچ چیست؟

فچ با نماد FET یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

از کجا FET بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، FET بخرید.

بهترین کیف پول برای نگهداری FET کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است. البته دقت داشته باشید که تراست ولت از شبکه Fetch.AI پشتیبانی نمی‌کند و می‌توانید برای استفاده از این شبکه از کیف‌پول‌های معرفی شده در سایت این ارز استفاده کنید. برای مثال می‌توان از افزونه Fetch.ai network wallet استفاده کرد.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.