60.66 تتر -8.382٪
 • خرید:
  1,928,988 تومان
 • فروش:
  1,898,658 تومان
 • حجم بازار:
  451,202,019,647 تومان
 • آخرین قیمت:
  60.66 تتر
 • بالاترین :
  67.360000 تتر
 • پایین‌ترین :
  60.210000 تتر
 • آخرین قیمت:
  60.66 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 الراند گلد چیست؟ آموزش خرید و فروش الراند گلد

درباره الراند گلد الراند گلد چیست؟

الراند گلد با نماد EGLD یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Elrond یک پروتکل بلاکچین است که به دنبال ارائه سرعت معاملات بسیار سریع با استفاده از sharding است. این پروژه خود را به عنوان یک اکوسیستم فناوری برای اینترنت جدید توصیف می کند که شامل fintech ، امور مالی غیرمتمرکز و اینترنت اشیا است. طبق گزارشات ، بستر اجرای قراردادهای هوشمند آن قادر به 15000 تراکنش در ثانیه ، تأخیر شش ثانیه و هزینه معامله 0.001 دلار است.



برای خرید و فروش الراند گلد کلیک کنید

تاریخچه قیمت الراند گلد

نمودار لحظه ای

خرید و فروش الراند گلد در بیت برگ

مراحل خرید و فروش الراند گلد در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش الراند گلد

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه الراند گلد یا ریال

در فرایند خرید و فروش الراند گلد چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Elrond eGold در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید الراند گلد

خرید الراند گلد در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول الراند گلد

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت الراند گلد


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول الراند گلد خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول الراند گلد به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید الراند گلد احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Elrond eGold در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش الراند گلد در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال الراند گلد و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش الراند گلد در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار الراند گلد مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس الراند گلد بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس الراند گلد بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Elrond eGold در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش الراند گلد مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش الراند گلد به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره الراند گلد

بهترین کیف پول برای نگهداری EGLD کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز EGLD را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا EGLD بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، EGLD بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.