2.318 تتر -8.955٪
 • خرید:
  73,712 تومان
 • فروش:
  72,553 تومان
 • حجم بازار:
  694,106,056,845 تومان
 • آخرین قیمت:
  2.318 تتر
 • بالاترین :
  2.582000 تتر
 • پایین‌ترین :
  2.226000 تتر
 • آخرین قیمت:
  2.318 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 دی وای دی ایکس چیست؟ آموزش خرید و فروش دی وای دی ایکس

درباره دی وای دی ایکس دی وای دی ایکس چیست؟

دی وای دی ایکس یک  توکن در کانون توجه است که به جامعه dYdX اجازه می دهد تا پروتکل لایه 2 dYdX را به طور واقعی اداره کند. با فعال کردن کنترل مشترک پروتکل DYDX به معامله گران، ارائه دهندگان نقدینگی و شرکای dYdX اجازه می دهد تا به طور جمعی در جهت ایجاد یک پروتکل پیشرفته تلاش کنند.برای خرید و فروش دی وای دی ایکس کلیک کنید

تاریخچه قیمت دی وای دی ایکس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش دی وای دی ایکس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش دی وای دی ایکس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش دی وای دی ایکس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه دی وای دی ایکس یا ریال

در فرایند خرید و فروش دی وای دی ایکس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش dYdX در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید دی وای دی ایکس

خرید دی وای دی ایکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول دی وای دی ایکس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت دی وای دی ایکس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول دی وای دی ایکس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول دی وای دی ایکس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید دی وای دی ایکس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید dYdX در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش دی وای دی ایکس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال دی وای دی ایکس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش دی وای دی ایکس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار دی وای دی ایکس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس دی وای دی ایکس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس دی وای دی ایکس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش dYdX در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش دی وای دی ایکس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش دی وای دی ایکس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره دی وای دی ایکس

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.