1.0146 تتر -6.221٪
 • خرید:
  32,264 تومان
 • فروش:
  31,757 تومان
 • حجم بازار:
  910,802,100,296 تومان
 • آخرین قیمت:
  1.0146 تتر
 • بالاترین :
  1.106200 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.990700 تتر
 • آخرین قیمت:
  1.0146 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 دی‌سنترالند چیست؟ آموزش خرید و فروش دی‌سنترالند

درباره دی‌سنترالند دی‌سنترالند چیست؟

دی‌سنترلند با نماد MANA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Decentraland (MANA) خود را به عنوان یک پلتفرم واقعیت مجازی تعریف می کند که از زنجیره بلوک Ethereum پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد از محتوا و برنامه های کاربردی ایجاد ، تجربه و کسب درآمد کنند.برای خرید و فروش دی‌سنترالند کلیک کنید

تاریخچه قیمت دی‌سنترالند

نمودار لحظه ای

خرید و فروش دی‌سنترالند در بیت برگ

مراحل خرید و فروش دی‌سنترالند در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش دی‌سنترالند

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه دی‌سنترالند یا ریال

در فرایند خرید و فروش دی‌سنترالند چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Decentraland در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید دی‌سنترالند

خرید دی‌سنترالند در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول دی‌سنترالند

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت دی‌سنترالند


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول دی‌سنترالند خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول دی‌سنترالند به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید دی‌سنترالند احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Decentraland در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش دی‌سنترالند در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال دی‌سنترالند و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش دی‌سنترالند در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار دی‌سنترالند مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس دی‌سنترالند بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس دی‌سنترالند بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Decentraland در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش دی‌سنترالند مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش دی‌سنترالند به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره دی‌سنترالند

بهترین کیف پول برای نگهداری MANA کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز MANA را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا MANA بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، MANA بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.