خرید ارز دیجیتال زفیر پروتکل | فروش ارز دیجیتال Zephyr Protocol | قیمت لحظه‌ای ZEPH

زفیر پروتکل

ZEPH - Zephyr Protocol
7.085تتر
10.89%

قیمت زفیر پروتکل

410,221تومان
(10,032)

حجم معاملات زفیر پروتکل

36,973,191,825تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
462,621تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
347,342تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زفیر پروتکل

وام‌دهی در دنیای ارزهای دیجیتال درست مانند بانک‌های عادی است. شما باید مقداری ارز را به صورت وثیقه بگذارید و ارز دیجیتال وام بگیرید. پلتفرم Zephyr Protocol یک پروتکل وام‌دهی ارز دیجیتال است که با این مکانیزم کار می‌کند. شما باید ارز دیجیتال آن را که با نماد ZEPH در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود را به عنوان وثیقه قرار دهید و براساس مقدار وثیقه‌ای که گذاشتید می‌توانید استیبل کوین پلتفرم را برداشت کنید. استیبل کوین پلتفرم زفیر پروتکل با نماد ZSD شناخته می‌شود و نسبت وثیقه برای وام گرفتن این استیبل کوین ۴۰۰ درصد است. یعنی به عنوان مثال شما با وثیقه گذاشتن حداقل ۱۰۰ توکن ZEPH می‌توانید ۲۵ استیبل کوین ZSD وام بگیرید که یک استیبل کوین با پشتوانه دلار آمریکاست. پلتفرم وام دهی زفیر پروتکل بر بستر بلاک چین مونرو قرار دارد و از تمام مزایای این بلاک چین مانند تراکنش‌های ناشناس بهره می‌برد.

خرید زفیر پروتکل

ارز دیجیتال زفیر پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زفیر پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زفیر پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زفیر پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زفیر پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زفیر پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زفیر پروتکل

فروش زفیر پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زفیر پروتکل، مقدار زفیر پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زفیر پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زفیر پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زفیر پروتکل

خرید و فروش زفیر پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زفیر پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زفیر پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا زفیر پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زفیر پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زفیر پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زفیر پروتکل

برای ذخیره زفیر پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زفیر پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زفیر پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زفیر پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زفیر پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زفیر پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زفیر پروتکل

قیمت زفیر پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زفیر پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زفیر پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زفیر پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زفیر پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زفیر پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زفیر پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه زفیر پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه زفیر پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023