فروش و خرید یام فایننس YAM | قیمت و نگهداری ارز دیجیتال Yam Finance

یام فایننس

YAM - Yam Finance
0.13694تتر
2.52%

قیمت یام فایننس

7,956.214تومان
(20,767)

حجم معاملات یام فایننس

1,268,863,902تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,335.026تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,884.17تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یام فایننس

ارز دیجیتال یام YAM رمز ارز بومی یک پلتفرم دیفای به نام یام فایننس است. این پلتفرم تلاش می‌کند با کمک شبکه‌ای از کاربران ارز دیجیتالی ایجاد کند که قیمت دلار آمریکا را منعکس می‌کند. به همین دلیل، ارز دیجیتال یام اغلب یک استیبل کوین نامیده می‌شود. ارز دیجیتال Yam سقف عرضه انعطاف‌‌پذیری دارد که متناسب با شرایط بازار منقبض و منبسط می‌شود. این رمز ارز روی شبکه اتریوم ساخته شده است و از استاندارد ERC20 استفاده می‌کند. مجموع عرضه در گردش ارز دیجیتال YAM در حال حاضر حدودا ۱۴ میلیون توکن است. هولدرهای ارز دیجیتال یام YAM از طریق رای دادن می‌توانند آینده پروتکل یام فایننس را تعیین کنند. کاربران در مقابل قفل کردن دارایی خود در Yam Finance نیز با ارز دیجیتال یام پاداش می‌گیرند.

 

 

قیمت ارز دیجیتال YAM

ارز دیجیتال YAM در سپتامبر ۲۰۲۰ یعنی چند ماه قبل از شروع آخرین روند صعودی بزرگ ارزهای دیجیتال به بازار عرضه شد. در آن زمان، قیمت YAM تقریبا ۱.۸ دلار بود، اما تنها یک ماه بعد از آن، بیش از نیمی از ارزش خود را از دست داده و به قیمت ۰.۶۰۶۱ دلار رسیده بود. در ابتدای سال ۲۰۲۱ قیمت ارز دیجیتال یام فایننس در یک روند صعودی که بیش از یک ماه طول کشید تا سطح ۶.۴۹ دلار افزایش یافت. از اواسط فوریه ۲۰۲، یک ترند نزولی برای ارز دیجیتال Yam آغاز شد که با وجود چند بار نوسان در نهایت باعث سقوط آن به زیر قیمت اولیه شد. ارز دیجیتال Yam Finance تا پایان سال ۲۰۲۲ نیز نتوانست به محدوده سبز نمودار خود بازگردد

خرید یام فایننس

ارز دیجیتال یام فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یام فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یام فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یام فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یام فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یام فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یام فایننس

فروش یام فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یام فایننس، مقدار یام فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یام فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یام فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یام فایننس

خرید و فروش یام فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یام فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یام فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا یام فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یام فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یام فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یام فایننس

برای ذخیره یام فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یام فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یام فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یام فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یام فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یام فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یام فایننس

قیمت یام فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یام فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یام فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یام فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یام فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یام فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یام فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023