خرید سریع و نگهداری ایکس وای او | فروش و انتقال ارز دیجیتال XYO | قیمت XYO

ایکس وای او

XYO - XYO
0.004894تتر
1.569%

قیمت ایکس وای او

243.7212تومان
(15,652)

حجم معاملات ایکس وای او

2,020,730,834تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
251.49تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
241.3806تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس وای او

ارز دیجیتال ایکس وای او XYO رمز ارز بومی شبکه‌ اوراکلی به همین نام است که داده‌های مکانی-فضایی را به شکل ناشناس جمع‌آوری و تایید می‌کند. منظور از داده‌های مکانی-فضایی اطلاعاتی در مورد اشیا، ‌رویدادها یا دیگر ویژگی‌های یک مکان خاص روی کره زمین یا در نزدیکی کره زمین است. برای دستیابی به این هدف و جمع‌آوری داده‌‌ها از اینترنت اشیا و گوشی‌های همراه استفاده می‌شود. شبکه XYO از یک مکانیسم اثبات کار برای تایید تراکنش‌‌های خود و پاداش دادن به کاربران استفاده می‌کند. درصدی از کارمزدها نیز برای پاداش دادن به کاربران مشارکت‌کننده در جمع‌آوری داده‌ها استفاده می‌شود.

ارز دیجیتال XYO یک رمز ارز مبتنی بر شبکه اتریوم است که سقف عرضه ندارد و در حال حاضر مجموع عرضه آن حدودا ۱۳ میلیارد توکن است. هولدرها می‌توانند توکن XYO را استیک کنند و در مقابل سود بگیرند. اپلیکیشنن Geo Mining  نیز به کاربران اجازه می‌دهد که ارز دیجیتال XYO را به سادگی با گوشی موبایل خود استخراج کنند. علاوه بر این، در پلتفرم XYO World، ارز دیجیتال XYO می‌تواند برای خرید  ان اف تی‌های منحصربه فردی که نماینده مکان‌‌هایی در دنیای واقعی هستند استفاده شود.

 

قیمت ارز دیجیتال XYO

معاملات ارز دیجیتال XYO در می سال ۲۰۱۸ و با قیمت ۰.۰۰۶ دلار آغاز شد. قیمت رمز ارز XYO پس از کاهش تا حوالی قیمت ۰.۰۰۲ دلار تثبیت شد و سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را در همین محدوده قیمت ماند. از آوریل سال ۲۰۲۱ که بازار ارزهای دیجیتال شروع به رشد کرد، قیمت XYO نیز رو به افزایش گذاشت و توانست قله قیمتی ۰.۰۷۰ دلار را فتح کند. قیمت XYO  سپس رو به کاهش گذاشت و دوباره به زیر قیمت اولیه خود سقوط کرد. بالاترین و پایین‌ترین قیمت ارز دیجیتالXYO  به ترتیب ۰.۰۸۲۰۳ و ۰.۰۰۰۰۹۶۰۷ دلار است.

خرید ایکس وای او

ارز دیجیتال ایکس وای او یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس وای او به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس وای او خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس وای او در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس وای او خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس وای او خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس وای او

فروش ایکس وای او در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس وای او، مقدار ایکس وای او مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس وای او در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس وای او در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس وای او

خرید و فروش ایکس وای او در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس وای او خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس وای او به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس وای او خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس وای او خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس وای او بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس وای او

برای ذخیره ایکس وای او، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس وای او شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس وای او مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس وای او است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس وای او نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس وای او خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس وای او

قیمت ایکس وای او در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس وای او تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس وای او، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس وای او قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس وای او و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس وای او را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس وای او را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ایکس وای او

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ایکس وای او دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023