خرید آسان و فوری ایکس وای فایننس XY | فروش ارز دیجیتال XY Finance همراه با قیمت لحظه‌ای

ایکس وای فایننس

XY - XY Finance
0.10131تتر
11.99%

قیمت ایکس وای فایننس

5,886.111تومان
(26,493)

حجم معاملات ایکس وای فایننس

9,943,685تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,886.111تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,648.581تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس وای فایننس

ایکس وای فایننس یک پروتکل کراس چینی برای معامله ارزهای دیجیتال به صورت غیرمتمرکز است. این پلتفرم بهترین راهکارهای بین زنجیره‌ای را برای کاربران خود فراهم می‌کند تا بتوانند معاملاتی پرسرعت و امن داشته باشند. همچنین توسعه‌دهندگان و کسب و کارها می توانند از سرویس‌های ارز دیجیتال  XY Finance در اکوسیستم خود استفاده کنند و با بیش از ۱۴ زنجیره در ارتباط باشند. توکن بومی پلتفرم XY Finance توکن XY است که یک توکن حاکمیتی به شمار می‌آید. کاربران با هولد کردن این توکن می‌توانند رای بدهند و در حاکمیت شبکه شرکت داشته باشند. از این طریق امکان مشارکت در طراحی محصولات وجود دارد و هولدرها می‌توانند در آینده این پلتفرم تاثیرگذار باشند. سقف عرضه ارز دیجیتال ایکس وای فایننس ۱۰۰ میلیون عدد است و در عرضه اولیه آن حدود ۴.۱۲ میلیون توکن وارد بازار شد. این پلتفرم توسط ویلسون هوانگ به وجود آمده است که تجربیات زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال و برنامه‌نویسی دارد. او از ابتدای ورود بیت کوین با این ارز همراه بوده است و از سال ۲۰۱۴ در بعضی از پروژه‌های بنیاد اتریوم شرکت داشته است.

خرید ایکس وای فایننس

ارز دیجیتال ایکس وای فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس وای فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس وای فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس وای فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس وای فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس وای فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس وای فایننس

فروش ایکس وای فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس وای فایننس، مقدار ایکس وای فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس وای فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس وای فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس وای فایننس

خرید و فروش ایکس وای فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس وای فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس وای فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس وای فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس وای فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس وای فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس وای فایننس

برای ذخیره ایکس وای فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس وای فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس وای فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس وای فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس وای فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس وای فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس وای فایننس

قیمت ایکس وای فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس وای فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس وای فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس وای فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس وای فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس وای فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس وای فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023