خرید ایکس فینیت اینترتینمنت توکن XET | فروش Xfinite Entertainment Token به همراه قیمت لحظه‌ای

ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

XET - Xfinite Entertainment Token
0.000304تتر
3.613%

قیمت خرید ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

قیمت فروش ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

15.11377تومان
14.96172تومان
(10,866)

حجم معاملات ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

2,697,732,426تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16.05807تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14.69629تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

ارز دیجیتال Xfinite Entertainment Token با نماد XET توکن بومی یک اکوسیستم سرگرمی به نام ایکس فینیت اینترتینمنت است که روی بلاک چین آلگوراند ساخته شده است. هدف Xfinite Entertainment این است که استفاده از فناوری بلاک چین را در میان توده مردم گسترش دهد. مدل کاری ایکس فینیت، یعنی «تماشا کن تا جایزه بگیری» به میلیون‌ها کاربر اجازه می‌دهد به محتوای درجه یک دسترسی داشته باشند و ارزهای دیجیتال را پاداش بگیرند. اولین اپلیکیشن ساخته شده در این اکوسیستم Mzaalo نام دارد که در مقابل تماشای محتوا به کاربران پاداش می‌دهد. ایکس فینیت همچنین در شرف راه‌اندازی یک مارکت پلیس NFT است که به هولدرهای ارز دیجیتال xet اجازه خرید و فروش توکن‌های غیر قابل تعویض را می‌دهد. ارز دیجیتال xet به کاربران اجازه می‌دهد به ستاره‌های محبوب خود دسترسی پیدا کنند، به برندها اجازه می‌دهد به کاربران خود پاداش بدهند و به خالقان محتوا امکان ساخت جامعه کاربران خاص خود را می‌دهد. ارز دیجیتال xet قابلیت استیک نیز دارد و کاربران در مقابل، توکن‌های تامین نقدینگی و ارز دیجیتال آلگوراند (ALGO) را پاداش می‌گیرند. مجموع عرضه رمز ارز ایکس فینیت ۴ میلیارد توکن است و قیمت خرید و فروش آن در زمان عرضه به بازار حدودا ۰.۱۳۵ دلار بود.   

خرید ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

ارز دیجیتال ایکس فینیت اینترتینمنت توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس فینیت اینترتینمنت توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس فینیت اینترتینمنت توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس فینیت اینترتینمنت توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس فینیت اینترتینمنت توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس فینیت اینترتینمنت توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

فروش ایکس فینیت اینترتینمنت توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس فینیت اینترتینمنت توکن، مقدار ایکس فینیت اینترتینمنت توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس فینیت اینترتینمنت توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس فینیت اینترتینمنت توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

خرید و فروش ایکس فینیت اینترتینمنت توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس فینیت اینترتینمنت توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس فینیت اینترتینمنت توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس فینیت اینترتینمنت توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس فینیت اینترتینمنت توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس فینیت اینترتینمنت توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

برای ذخیره ایکس فینیت اینترتینمنت توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس فینیت اینترتینمنت توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس فینیت اینترتینمنت توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس فینیت اینترتینمنت توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس فینیت اینترتینمنت توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس فینیت اینترتینمنت توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس فینیت اینترتینمنت توکن

قیمت ایکس فینیت اینترتینمنت توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس فینیت اینترتینمنت توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس فینیت اینترتینمنت توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس فینیت اینترتینمنت توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس فینیت اینترتینمنت توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس فینیت اینترتینمنت توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس فینیت اینترتینمنت توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023