خرید ایکس دائو | فروش و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال XDAO

ایکس دائو

XDAO - XDAO
0.7743تتر
7.69%

قیمت ایکس دائو

38,869تومان
(15,350)

حجم معاملات ایکس دائو

3,480,199,667تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
44,944تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
37,524تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس دائو

ایکس دائو یک سازمان خودگردان و غیرمتمرکز است که می‌خواهد ارزهای دیجیتال را وارد زندگی مردم کند. پلتفرم XDAO قصد دارد محیطی را فراهم کند که کاربران بتوانند در آن به صورت جمعی دارایی‌‌های خود را کنترل کنند، کامیونیتی بسازند و در دیفای سرمایه‌گذاری کنند. ایکس دائو مجموعه‌ای از دائوهای غیرمتمرکز است و کاربران می‌توانند کامیونیتی خود را با هر سایزی در آن بسازند. مهمترین مزیت پلتفرم ارز دیجیتال XDAO مدیریت دارایی به صورت جمعی است. در این پلتفرم کاربران می‌توانند به صورت گروهی دارایی‌های دیجیتال خود را مدیریت کنند. آنها دارایی خود را در جایی جمع‌آوری می‌کنند و با ایجاد یک سازمان غیرمتمرکز خودگردان یا دائو و با استفاده از فرایند رای گیری جمعی، دارایی‌های دیجیتالی خود را کنترل می‌کنند. پلتفرم ارز دیجیتال XDAO کارایی زیادی دارد و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، صندوق‌های بزرگ سرمایه‌گذاری، استارت‌آپ‌ها، پروژه‌های دیفای، مالکان ان اف تی‌ها و ... می‌توانند از این سرویس استفاده کنند. توکن بومی پلتفرم XDAO با همین نماد در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است. این توکن در ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن ۰.۷ دلار بوده است.

خرید ایکس دائو

ارز دیجیتال ایکس دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس دائو

فروش ایکس دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس دائو، مقدار ایکس دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس دائو

خرید و فروش ایکس دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس دائو

برای ذخیره ایکس دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس دائو

قیمت ایکس دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023