خرید WMINIMA WMINIMA | فروش ارز دیجیتال WMINIMA به همراه قیمت لحظه‌ای

رپد مینیما

WMINIMA - Wrapped Minima
0.16619تتر
19.43%

قیمت رپد مینیما

9,339.878تومان
(16,235)

حجم معاملات رپد مینیما

22,402,093,875تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,766تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,736.29تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رپد مینیما

مینیما با نماد WMINIMA در سال ۲۰۱۸ در لندن بنیان گذاری شد. این پروژه یک پروتکل بلاکچینی است و به طول کامل روی کوشی‌های هوشمند یا دستگاه‌های اینترنت اشیا اجرا می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا نود اعتبارسنجی را اجرا کنند. با این رویکرد، مینیما توانسته است یک شبکه کاملا غیرمتمرکز ایجاد کند.

کل توکن بومی این شبکه در رویداد تولید توکن مینت شدند و ۱۲.۵ درصد از این کوین‌ها روی شبکه اتریوم و به عنوان توکن‌های ERC-20 رپ شدند. این توکن‌ها بلافاصله پس از رویداد قابل معامله شدند. سقف عرضه این توکن‌ها مقدار ۱ میلیارد توکن است

خرید رپد مینیما

ارز دیجیتال رپد مینیما یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رپد مینیما به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رپد مینیما خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رپد مینیما در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رپد مینیما خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رپد مینیما خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رپد مینیما

فروش رپد مینیما در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رپد مینیما، مقدار رپد مینیما مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رپد مینیما در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رپد مینیما در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رپد مینیما

خرید و فروش رپد مینیما در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رپد مینیما خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رپد مینیما به تتر، نیاز نیست که ابتدا رپد مینیما خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رپد مینیما خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رپد مینیما بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رپد مینیما

برای ذخیره رپد مینیما، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رپد مینیما شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رپد مینیما مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رپد مینیما است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رپد مینیما نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رپد مینیما خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رپد مینیما

قیمت رپد مینیما در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رپد مینیما تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رپد مینیما، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رپد مینیما قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رپد مینیما و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رپد مینیما را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رپد مینیما را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023