فروش و خرید WorkQuest Token | قیمت لحظه‌ای ورک کوئست توکن

ورک کوئست توکن

WQT - WorkQuest Token
0.000838تتر
20.576%

قیمت خرید ورک کوئست توکن

قیمت فروش ورک کوئست توکن

41.9تومان
41.481تومان
(5,124)

حجم معاملات ورک کوئست توکن

3,629,195,453تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
64.7تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33.05تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ورک کوئست توکن

ارز دیجیتال WQT توکن بومی یک پروتکل کاریابی غیرمتمرکز به نام WorkQuest است که روی بلاک چین قرار دارد. این پروتکل یک بازار آنلاین و ارائه‌دهنده خدمات پرداخت است که کارفرمایان را با کارمندان بالقوه مرتبط می‌کند. برخلاف بسیاری از بازارهای کار آنلاین، ورک کوئست محدود به یک منطقه جغرافیایی نیست و امکان ارتباط بین دو طرف را در هر جای دنیا که باشند، فراهم می‌کند. کل پروتکل توسط قراردادهای هوشمند مدیریت می‌شود تا امنیت تراکنش‌ها، عملکرد و کارآمدی آن هم برای کارفرمایان و هم برای کارمندان تضمین می‌شود. از آنجایی که پلتفرم Work Quest به عنوان تسهیل‌کننده تراکنش بین کارفرما و کارمند عمل می‌کنند، خدمات مختلف دیفای مانند پس‌انداز، بیمه بازنشستگی و از کار افتادگی، استخراج نقدینگی و وام نیز از طریق آن در دسترس است. توکن ورک کوئست به عنوان ارز کاربردی و حاکمیتی پروتکل نقش بازی خواهد کرد. هولدرهای wqt می‌توانند به طرح‌های پیشنهادی در مورد پلتفرم رای بدهند یا در صورت داشتن حداقل ۱۰۰ توکن تغییراتی را برای بهبود پلتفرم پیشنهاد دهند. ارز دیجیتال WQT یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 اتریوم است و یک ارز ضد تورمی است که سقف عرضه آن به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت ارز دیجیتال wqt در زمان ورود به بازار رمزارزها ۰.۰۰۲ دلار بود.

خرید ورک کوئست توکن

ارز دیجیتال ورک کوئست توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ورک کوئست توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ورک کوئست توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ورک کوئست توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ورک کوئست توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ورک کوئست توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ورک کوئست توکن

فروش ورک کوئست توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ورک کوئست توکن، مقدار ورک کوئست توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ورک کوئست توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ورک کوئست توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ورک کوئست توکن

خرید و فروش ورک کوئست توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ورک کوئست توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ورک کوئست توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ورک کوئست توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ورک کوئست توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ورک کوئست توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ورک کوئست توکن

برای ذخیره ورک کوئست توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ورک کوئست توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ورک کوئست توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ورک کوئست توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ورک کوئست توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ورک کوئست توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ورک کوئست توکن

قیمت ورک کوئست توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ورک کوئست توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ورک کوئست توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ورک کوئست توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ورک کوئست توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ورک کوئست توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ورک کوئست توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023