فروش سریع ارز دیجیتال واندرمن نیشن WNDR | قیمت روز و خرید Wonderman Nation

واندرمن نیشن

WNDR - Wonderman Nation
0.02566تتر
0.1%

قیمت واندرمن نیشن

1,449.79تومان
(25,889)

حجم معاملات واندرمن نیشن

194,624,578تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,454.875تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,441.88تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره واندرمن نیشن

واندرمن نیشن با نماد WNDR رمز ارز بومی گیمی است که اکوسیستم اکسی اینفینیتی، پروسه بازی فاینال فانتاسی و تکثیر NFT بازی کریپتو کیتیز را با هم ترکیب کرده تا گیم درآمدزای خود را خلق کند. بازیکنان از طریق مهارت در بازی و مشارکت در اکوسیستم واندرمن، توکن‌‌های WNDR را به دست می‌آورند. آنها می‌توانند ارز دیجیتال WNDR را در مقابل فعالیت‌های زیر پاداش بگیرند:

  • مبارزه‌ با گیمرهای دیگر
  • تکثیر (Breed) موجودات بازی و فروختن آنها در بازار ان اف تی
  • کشف غذاهایی که برای تکثیر موجودات جدید و فروش آنها مورد نیاز است
  • کشف قطعات سفینه‌های فضایی در طول مبارزه‌ها و فروش آنها در بازار
  • سفرهای اکتشافی به سیاره‌های جدید و کشف گونه‌‌های جدیدی که می‌توان برای تکثیر موجودات دو رگه استفاده کرد.
  • جمع‌آوری و خرید و فروش گونه‌های نادر
  • برنده شدن در تورنمنت‌‌ها.

ارز دیجیتال WNDR به عنوان مشوقی برای گیمرها و توسعه‌دهندگان بازی استفاده می‌شود. موارد استفاده توکن WNDR خرید موجودات بازی، خرید NFTهای غذایی، استفاده به عنوان سوخت فضاپیما، ورود به تورنمنت‌ها، اجاره کردن موجودات بازی از بازار NFT، استیک کردن و رای دادن در دائوی Nation Wonderman.

 ارز دیجیتال WNDR سقف عرضه ندارد و در حال حاضر ۱۴ میلیون از آن در گردش است.

 

خرید واندرمن نیشن

ارز دیجیتال واندرمن نیشن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید واندرمن نیشن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید واندرمن نیشن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید واندرمن نیشن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید واندرمن نیشن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه واندرمن نیشن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش واندرمن نیشن

فروش واندرمن نیشن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش واندرمن نیشن، مقدار واندرمن نیشن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش واندرمن نیشن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش واندرمن نیشن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل واندرمن نیشن

خرید و فروش واندرمن نیشن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید واندرمن نیشن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل واندرمن نیشن به تتر، نیاز نیست که ابتدا واندرمن نیشن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، واندرمن نیشن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل واندرمن نیشن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول واندرمن نیشن

برای ذخیره واندرمن نیشن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از واندرمن نیشن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری واندرمن نیشن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی واندرمن نیشن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری واندرمن نیشن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه واندرمن نیشن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت واندرمن نیشن

قیمت واندرمن نیشن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی واندرمن نیشن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت واندرمن نیشن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه واندرمن نیشن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت واندرمن نیشن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت واندرمن نیشن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی واندرمن نیشن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023