خرید VCI وینچی پروتکل| فروش ارز دیجیتال VCI به همراه قیمت لحظه‌ای

وینچی پروتکل

VCI - Vinci Protocol
0.000296تتر
2.7%

قیمت وینچی پروتکل

16.94934تومان
(2,745)

حجم معاملات وینچی پروتکل

138,586,883تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18.26151تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16.16433تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وینچی پروتکل

مرور کلی

Vinci Protocol 2.0 یک زیرساخت Inscription و NFT است که برای توانمندسازی سازندگان Web3 طراحی شده است. این پروتکل اولین مجموعه ابزارهای توسعه‌دهنده و خدمات داده‌ی زنجیره‌ای متقابل (Cross-Chain) است که از BRC20 پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌ها و قابلیت‌ها

 1. زیرساخت Inscription و NFT:

  • Inscription: شامل ثبت و ذخیره‌سازی دائمی داده‌ها بر روی بلاک‌چین است.
  • NFT: فراهم کردن ابزارها و خدمات برای ساخت و مدیریت توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در پلتفرم‌های مختلف.
 2. پشتیبانی از BRC20:

  • Vinci Protocol اولین مجموعه ابزارهای توسعه‌دهنده‌ای است که از BRC20 پشتیبانی می‌کند. BRC20 یک استاندارد برای ساخت و مدیریت توکن‌ها بر روی شبکه بلاک‌چین است.
 3. Cross-Chain:

  • پروتکل Vinci به عنوان یک زیرساخت زنجیره‌ای متقابل عمل می‌کند که امکان تعامل و انتقال داده‌ها و توکن‌ها بین زنجیره‌های مختلف بلاک‌چین را فراهم می‌کند.

کاربردها

 • توسعه ابزارها و خدمات: این پروتکل ابزارها و خدماتی را برای توسعه‌دهندگان Web3 فراهم می‌کند تا بتوانند به راحتی برنامه‌ها و توکن‌های خود را ایجاد و مدیریت کنند.
 • مدیریت توکن‌ها و NFTها: امکان مدیریت و انتقال توکن‌ها و NFTها بین زنجیره‌های مختلف با استفاده از ابزارهای Vinci Protocol.

مأموریت و چشم‌انداز

Vinci Protocol به دنبال ایجاد یک زیرساخت قوی و کارآمد برای توسعه‌دهندگان Web3 است که بتوانند به سرعت و با کارایی بالا برنامه‌ها و توکن‌های خود را ایجاد و مدیریت کنند. این پروتکل به طور خاص بر روی تسهیل تعامل بین زنجیره‌های مختلف و ارائه ابزارهای کارآمد برای توسعه‌دهندگان تمرکز دارد.

خرید وینچی پروتکل

ارز دیجیتال وینچی پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وینچی پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وینچی پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وینچی پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وینچی پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وینچی پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وینچی پروتکل

فروش وینچی پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وینچی پروتکل، مقدار وینچی پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وینچی پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وینچی پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وینچی پروتکل

خرید و فروش وینچی پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وینچی پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وینچی پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا وینچی پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وینچی پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وینچی پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وینچی پروتکل

برای ذخیره وینچی پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وینچی پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وینچی پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وینچی پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وینچی پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وینچی پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وینچی پروتکل

قیمت وینچی پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وینچی پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وینچی پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وینچی پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وینچی پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وینچی پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وینچی پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023