خرید و فروش ارز دیجیتال Vexanium | قیمت لحظه‌ای وکسانیوم VEX

وکسانیوم

VEX - Vexanium
0.001257تتر
0.711%

قیمت خرید وکسانیوم

قیمت فروش وکسانیوم

64.9869تومان
64.3584تومان
(4,390)

حجم معاملات وکسانیوم

37,424,426تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
67.0549تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
64.9352تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وکسانیوم

ارز دیجیتال VEX توکن بومی یک بلاک چین دارای قابلیت قرارداد هوشمند به نام Vexanium است که به توسعه‌دهندگان، کاربران و کسب و کارها امکان ایجاد زیرساخت مبتنی بر بلاک چین را می‌دهد. این بلاک چین نسل سومی برای پشتیبانی از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) و دیگر کاربردهای بلاک چین برای استارتاپ‌ها، مشاغل و شرکت‌ها ساخته شده است. بنابراین، Vexanium پلتفرمی است که هدف آن قابل دسترس ساختن و کاربردی کردن فناوری بلاک چین برای صنایع مختلف است. ارز دیجیتال vex توکن کاربردی پلتفرم است که خدمات بسیاری را در پلتفرم وکسانیوم ارائه می‌دهد و استفاده‌های متعددی دارد. تمام تصمیمات مربوط به تولید بلوک در شبکه توسط نودهای منتخب تصمیم گرفته می‌شود و تولیدکنندگان بلوک‌ها می‌توانند در تصمیم‌گیری در مورد پلتفرم مشارکت کنند. علاوه بر این، از رمز ارز vex برای رای دادن در مسائل مدیریتی، استیک کردن، پاداش دادن، ایردراپ، پرداخت هزینه فضای ذخیره‌سازی و خدمات دیگر استفاده می شود. همچنین، ارز دیجیتال وکس VEX می‌تواند به عنوان نقدینگی در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مختلف استفاده شود. این توکن دارای سقف عرضه ثابت است و حداکثر عرضه خود را به ۱,۰۰۸,۷۷۲,۳۰۵ توکن محدود کرده است. قیمت خرید و فروش vex در زمان ورود به بازار ۰.۰۳۶ دلار بود.

 

خرید وکسانیوم

ارز دیجیتال وکسانیوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وکسانیوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وکسانیوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وکسانیوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وکسانیوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وکسانیوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وکسانیوم

فروش وکسانیوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وکسانیوم، مقدار وکسانیوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وکسانیوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وکسانیوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وکسانیوم

خرید و فروش وکسانیوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وکسانیوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وکسانیوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا وکسانیوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وکسانیوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وکسانیوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وکسانیوم

برای ذخیره وکسانیوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وکسانیوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وکسانیوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وکسانیوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وکسانیوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وکسانیوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وکسانیوم

قیمت وکسانیوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وکسانیوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وکسانیوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وکسانیوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وکسانیوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وکسانیوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وکسانیوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023