خرید و فروش ارز دیجیتال وستا فایننس VSTA | قیمت لحظه‌ای Vesta Finance

وستا فایننس

VSTA - Vesta Finance
0.579184تتر
4.318%

قیمت وستا فایننس

33,824تومان
(20,947)

حجم معاملات وستا فایننس

15,096,400تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
36,254تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
31,403تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وستا فایننس

ارز دیجیتال VSTA توکن بومی یک پروتکل وام‌دهی لایه دو به نام Vesta Finance است که به کاربران اجازه می‌دهد با ارائه وثیقه، حداکثر نقدینگی را بدون پرداخت سود وام بگیرند. کاربران وستا فایننس می‌توانند یک ارز دیجیتال را به عنوان وثیقه در پلتفرم قفل کنند و بعد از آن برای صدور استیبل کوین وستا استیبل (VST) استفاده کنند. از دیگر ویژگی‌های وستا  VSTA می‌توان به نسبت پایین وثیقه اشاره کرد: نرخ وثیقه به وام در ویستا فایننس بسیار پایین‌تر از دیگر رقبای این حوزه است (برای مثال،‌۱۱۰ درصد برای اتریوم). همچنین وثیقه را می‌توان پس از بازپرداخت وام به شکل فوری دریافت کرد. مکانیسم بازخرید وثیقه و تعدیل خودکار کارمزدها تضمین می‌کند استیل کوین VST همیشه یک دلار ارزش داشته باشد. ارز دیجیتال vsta توکن حاکمیتی وستا فایننس که بیش از ۵۰ درصد آن در میان جامعه کاربران تقسیم خواهد شد. هولدرهای رمز ارز VSTA می‌توانند با رای خود در مورد موضوعاتی مثل کارمزد وام، کارمزد لیکوئید شدن و... تصمیم‌گیری کنند. مجموع عرضه vsta به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال vsta در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۱.۰۹ دلار بود.

خرید وستا فایننس

ارز دیجیتال وستا فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وستا فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وستا فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وستا فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وستا فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وستا فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وستا فایننس

فروش وستا فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وستا فایننس، مقدار وستا فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وستا فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وستا فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وستا فایننس

خرید و فروش وستا فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وستا فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وستا فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا وستا فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وستا فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وستا فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وستا فایننس

برای ذخیره وستا فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وستا فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وستا فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وستا فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وستا فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وستا فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وستا فایننس

قیمت وستا فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وستا فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وستا فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وستا فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وستا فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وستا فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وستا فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023