خرید ارز دیجیتال وریتیز | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال Veritise

وریتیز

VTS - Veritise
0.01835تتر
3.82%

قیمت وریتیز

1,033.105تومان
(16,285)

حجم معاملات وریتیز

5,553,506,507تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,080.96تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,013.4تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وریتیز

پلتفرم غیرمتمرکز وریتیز سرویس‌های مختلفی را برای کسب و کارها فراهم می‌کند. سرویس‌هایی از قبیل تایید، احراز هویت، جمع‌آوری داده‌ها، تحلیل داده‌ها و ... در این پلتفرم ارائه می‌شوند و با استفاده از تکنولوژی بلاک چین غیرمتمرکز شده‌اند. با استفاده از تکنولوژی بلاک چین، سرعت تراکنش‌ها بسیار افزایش یافته است و امن شده‌اند و کاربران و کسب و کارها به راحتی می‌توانند این تراکنش‌ها و مراودات را حسابرسی کنند. طراحی بلاک چین Veritise به گونه‌ای است که امکان  شخصی‌سازی را هم در لول کاربری و هم برای کاربران فراهم می‌کند.توکن بومی این پلتفرم با نماد VTS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۳۰۰ میلیون توکن است

خرید وریتیز

ارز دیجیتال وریتیز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وریتیز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وریتیز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وریتیز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وریتیز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وریتیز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وریتیز

فروش وریتیز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وریتیز، مقدار وریتیز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وریتیز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وریتیز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وریتیز

خرید و فروش وریتیز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وریتیز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وریتیز به تتر، نیاز نیست که ابتدا وریتیز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وریتیز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وریتیز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وریتیز

برای ذخیره وریتیز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وریتیز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وریتیز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وریتیز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وریتیز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وریتیز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وریتیز

قیمت وریتیز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وریتیز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وریتیز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وریتیز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وریتیز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وریتیز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وریتیز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه وریتیز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه وریتیز دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023