خرید ارز دیجیتال Vela Token | فروش ارز دیجیتال ولا توکن | قیمت VELA

ولا توکن

VELA - Vela Token
0.749تتر
0.027%

قیمت ولا توکن

43,142تومان
(23,798)

حجم معاملات ولا توکن

2,630,872,512تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
43,810تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
40,999تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ولا توکن

ولا اکسچنج یک صرافی غیرمتمرکز برای قراردادهای پرپچوال است. این صرافی از طراحی خاصی در بلاک چین خود استفاده می‌کند که باعث سرعت بالای معاملات و کاهش هزینه آنها می‌شود. علاوه بر این امکان معاملات دیگری مانند مارجین تریدینگ و معاملات آپشن نیز در این صرافی مهیاست. سیستم تشویقی پلتفرم Vela Exchange به گونه‌ای طراحی شده است که هم باعث افزایش نقدینگی آن می‌شود و هم توکنومیک جذابی را برای کاربران آن فراهم می‌کند. در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال ولا اکسچنج خدمات معاملات پرپچوال را به کاربران ارائه می‌دهد اما در آینده قصد دارد این خدمات را گسترش دهد و انواع معاملات را به امکانات و فیچرهای خود اضافه کند. کاربران در آینده به تمام دارایی‌های دیجیتالی دسترسی خواهند داشت. توکن بومی این پلتفرم با نماد VELA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و یک توکن حاکمیتی است. کاربران با فراهم کردن نقدینگی در این پلتفرم می‌توانند توکن ولا پاداش بگیرند. علاوه بر این با استیک کردن آن درآمد کسب می‌کنند. ۱۰ درصد از این توکن به سرمایه‌گذاران و شرکا اختصاص دارد، ۳۰ درصد به عنوان مشوق کامیونیتی به کار برده می‌شود، ۱۶ درصد به تیم توسعه‌دهنده Vela Exchange اختصاص دارد و ۱۹ درصد برای صندوق رشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید ولا توکن

ارز دیجیتال ولا توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ولا توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ولا توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ولا توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ولا توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ولا توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ولا توکن

فروش ولا توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ولا توکن، مقدار ولا توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ولا توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ولا توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ولا توکن

خرید و فروش ولا توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ولا توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ولا توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ولا توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ولا توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ولا توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ولا توکن

برای ذخیره ولا توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ولا توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ولا توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ولا توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ولا توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ولا توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ولا توکن

قیمت ولا توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ولا توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ولا توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ولا توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ولا توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ولا توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ولا توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023