خرید و فروش ارز دیجیتال آن مارشال | قیمت لحظه‌ای UnMarshal

آن مارشال

MARSH - UnMarshal
0.15121تتر
3.98%

قیمت آن مارشال

8,407.276تومان
(24,724)

حجم معاملات آن مارشال

1,324,337,778تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,814.268تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,733.96تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آن مارشال

ارز دیجیتال MARSH توکن بومی یک پروژه خدمات مالی غیر متمرکز به نام آن مارشال Unmarshal است که دسترسی به داده‌های بلاک چینی را امکان‌پذیر می‌کند. آن مارشال ادعا می‌کند که ساده‌ترین راه برای درخواست داده‌های بلاک چینی از شبکه‌های اتریوم (ETH)، بایننس اسمارت چین (BSC)، پولکادات (DOT)، نیر (NEAR) و سولانا (SOL) است. مشتری خدمات شبکه آنمارشال marsh تیم‌های توسعه‌دهنده اپلیکیشن‌ها خواهند بود. آن مارشال داده‌ها را به شکلی ساده‌سازی شده، ساختارمند و منطبق با نیازهای کاربران ارائه می‌دهد. در واقع، آن مارشال داده‌ها را در فرمت‌های مختلف عرضه می‌کند و این کار توسعه‌دهندگان را ساده‌تر کند زیرا دیگر نیازی به تطبیق آن با زبان برنامه‌نویسی خود ندارند. ارز دیجیتال marsh توکن ابزاری شبکه است که به عنوان مشوق اقتصادی نیز استفاده می‌شود. مصرف‌کنندگان داده که می‌خواهند از زیرساخت آن مارشال استفاده کنند، باید ارز دیجیتال مارش marsh را استیک کنند. همچنین اپراتورهای نودهای شبکه آن مارشال نیازمند استیک MARSH هستند. ارز دیجیتال marsh در سال ۲۰۲۱ با ساپلای ۱۰۰ میلیون توکن به بازار عرضه شد. قیمت خرید و فروش marsh در زمان ورود به بازار ۷.۲۶ دلار بود.

خرید آن مارشال

ارز دیجیتال آن مارشال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آن مارشال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آن مارشال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آن مارشال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آن مارشال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آن مارشال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آن مارشال

فروش آن مارشال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آن مارشال، مقدار آن مارشال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آن مارشال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آن مارشال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آن مارشال

خرید و فروش آن مارشال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آن مارشال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آن مارشال به تتر، نیاز نیست که ابتدا آن مارشال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آن مارشال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آن مارشال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آن مارشال

برای ذخیره آن مارشال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آن مارشال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آن مارشال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آن مارشال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آن مارشال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آن مارشال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آن مارشال

قیمت آن مارشال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آن مارشال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آن مارشال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آن مارشال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آن مارشال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آن مارشال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آن مارشال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آن مارشال

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آن مارشال دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023