فروش ارز دیجیتال UniFarm | قیمت لحظه‌ای و خرید یونی فارم UFARM

یونی فارم

UFARM - UniFarm
0.001424تتر
19.064%

قیمت خرید یونی فارم

قیمت فروش یونی فارم

74.1904تومان
73.4784تومان
(5,137)

حجم معاملات یونی فارم

2,221,792,273تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
74.1904تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
61.8948تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یونی فارم

UFARM با نماد UFARM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید یونی فارم

ارز دیجیتال یونی فارم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یونی فارم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یونی فارم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یونی فارم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یونی فارم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یونی فارم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یونی فارم

فروش یونی فارم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یونی فارم، مقدار یونی فارم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یونی فارم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یونی فارم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یونی فارم

خرید و فروش یونی فارم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یونی فارم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یونی فارم به تتر، نیاز نیست که ابتدا یونی فارم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یونی فارم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یونی فارم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یونی فارم

برای ذخیره یونی فارم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یونی فارم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یونی فارم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یونی فارم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یونی فارم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یونی فارم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یونی فارم

قیمت یونی فارم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یونی فارم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یونی فارم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یونی فارم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یونی فارم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یونی فارم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یونی فارم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023