خرید UPUNK UPUNK | فروش ارز دیجیتال UPUNK به همراه قیمت لحظه‌ای

یونیکلی کریپتوپانکس

UPUNK - Unicly CryptoPunks
0.03091تتر
7.538%

قیمت یونیکلی کریپتوپانکس

2,077.152تومان
(23,105)

حجم معاملات یونیکلی کریپتوپانکس

2,878,249,041تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,561.664تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,076.48تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یونیکلی کریپتوپانکس

UPUNK با نماد UPUNK یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید یونیکلی کریپتوپانکس

ارز دیجیتال یونیکلی کریپتوپانکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یونیکلی کریپتوپانکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یونیکلی کریپتوپانکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یونیکلی کریپتوپانکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یونیکلی کریپتوپانکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یونیکلی کریپتوپانکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یونیکلی کریپتوپانکس

فروش یونیکلی کریپتوپانکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یونیکلی کریپتوپانکس، مقدار یونیکلی کریپتوپانکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یونیکلی کریپتوپانکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یونیکلی کریپتوپانکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یونیکلی کریپتوپانکس

خرید و فروش یونیکلی کریپتوپانکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یونیکلی کریپتوپانکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یونیکلی کریپتوپانکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا یونیکلی کریپتوپانکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یونیکلی کریپتوپانکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یونیکلی کریپتوپانکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یونیکلی کریپتوپانکس

برای ذخیره یونیکلی کریپتوپانکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یونیکلی کریپتوپانکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یونیکلی کریپتوپانکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یونیکلی کریپتوپانکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یونیکلی کریپتوپانکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یونیکلی کریپتوپانکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یونیکلی کریپتوپانکس

قیمت یونیکلی کریپتوپانکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یونیکلی کریپتوپانکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یونیکلی کریپتوپانکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یونیکلی کریپتوپانکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یونیکلی کریپتوپانکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یونیکلی کریپتوپانکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یونیکلی کریپتوپانکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023