خرید آنباند فایننس UNB | فروش ارز دیجیتال Unbound Finance به همراه قیمت لحظه‌ای

آنباند

UNB - Unbound
0.000754تتر
1.344%

قیمت آنباند

45.0138تومان
(26,737)

حجم معاملات آنباند

1,277,805,000تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
45.372تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
44.178تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آنباند

ارز دیجیتال آنباند فایننس بک پروتکل وام‌دهی غیرمتمرکز است که برای کاربران خود وام‌های با بهره صفر درصد فراهم می‌کند. Unbound Finance یک بازار ساز خودکار است که به عنوان یک لایه روی استخرهای نقدینگی مختلف در پلتفرم‌هایی مانند یونی سواپ، بالانسر، مونی سواپ و ... قرار می‌گیرد و با استفاده از نقدینگی بدون استفاده آنها، به کاربران وام بدون بهره می‌دهد.

در اکوسیستم آنباند فایننس دو توکن وجود دارد:

اولین توکن آن استیبل کوین UND است که استیبل کوین بومی این پلتفرم است و به عنوان وام در برابر وثیقه آنها به کاربران داده می‌شود. این توکن غیرمتمرکز، چند زنجیره‌ای و با استاندارد ERC-20 اتریوم است و به قیمت دلار آمریکا متصل شده‌است. مقدار استیبل کوین UND که هر فرد می‌تواند وام بگیرد به ارزش ارزی بستگی دارد که به عنوان وثیقه در این پلتفرم سرمایه‌گذاری کرده‌است.

دومین توکن این پلتفرم UNB است که به عنوان توکن حاکمیتی در آن به کار می‌رود. توکن UNB به هولدرهای خود حق تصمیم‌گیری در شبکه را می‌دهد و آنها را برای مشارکت بیشتر در شبکه تشویق می‌کند. هولدرهای توکن UNB با مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها، تغییرات تازه در شبکه به وجود می‌‌آورند و کارایی آن را افزایش می‌دهند.

خرید آنباند

ارز دیجیتال آنباند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آنباند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آنباند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آنباند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آنباند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آنباند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آنباند

فروش آنباند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آنباند، مقدار آنباند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آنباند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آنباند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آنباند

خرید و فروش آنباند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آنباند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آنباند به تتر، نیاز نیست که ابتدا آنباند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آنباند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آنباند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آنباند

برای ذخیره آنباند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آنباند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آنباند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آنباند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آنباند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آنباند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آنباند

قیمت آنباند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آنباند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آنباند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آنباند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آنباند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آنباند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آنباند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023