فروش JAM با بهترین قیمت بازار | خرید تون اف ام و نگهداری ارز دیجیتال Tune.FM

تون اف ام

JAM - Tune.FM
0.00028تتر
8.472%

قیمت تون اف ام

13.93588تومان
(15,189)

حجم معاملات تون اف ام

5,638,048,183تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14.72114تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12.68344تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تون اف ام

تیون دات اف ام یک پلتفرم پخش موسیقی غیرمتمرکز است. در وایت پیپر این پلتفرم آمده است که می‌خواهد به یک بازار موسیقی مستقل تبدیل شود که آرتیست‌ها بتوانند بدون واسطه با کاربران خود در ارتباط باشند و آثار خود را برای آنها به نمایش بگذارند. هدف اصلی این پلتفرم دموکراتیزه کردن دسترسی همگان به موسیقی است چه هنرمندان و چه مخاطبان آنها. در پلتفرم ارز دیجیتال Tune.FM کاربران می‌توانند در دنیای موسیقی غوطه بخورند و موسیقی‌هایی از سراسر دنیا را گوش دهند. توکن بومی این پلتفرم غیرمتمرکز با نماد JAM در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن به این پلتفرم کمک می‌کند تا اقتصاد خود را داشته باشد و آرتیست‌ها و مخاطبان آنها بتوانند از طریق آن مراوده مالی کنند. این توکن روی بلاک چین هدرا هش گراف ایجاد شده است و تنها برای مراودات میان آرتیست‌ها و مخاطبان به کار می‌رود. از این توکن نمی‌توان برای خرید محصولات و خدمات دیگر استفاده کرد. همچنین یکی از مزایای مهم آن، پشتیبانی از پرداخت‌های بسیار جزیی است که به میکرو پیمنت معروف‌اند. این توکن نیاز به واسطه‌ها را در صنعت موسیقی از بین می‌برد.

خرید تون اف ام

ارز دیجیتال تون اف ام یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تون اف ام به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تون اف ام خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تون اف ام در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تون اف ام خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تون اف ام خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تون اف ام

فروش تون اف ام در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تون اف ام، مقدار تون اف ام مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تون اف ام در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تون اف ام در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تون اف ام

خرید و فروش تون اف ام در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تون اف ام خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تون اف ام به تتر، نیاز نیست که ابتدا تون اف ام خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تون اف ام خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تون اف ام بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تون اف ام

برای ذخیره تون اف ام، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تون اف ام شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تون اف ام مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تون اف ام است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تون اف ام نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تون اف ام خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تون اف ام

قیمت تون اف ام در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تون اف ام تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تون اف ام، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تون اف ام قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تون اف ام و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تون اف ام را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تون اف ام را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023