ارز دیجیتال Top Down Survival Shooter خرید و فروش ارز دیجیتال شوتر | قیمت SHOOTER

شوتر

SHOOTER - Top Down Survival Shooter
0.000016تتر
9.777%

قیمت شوتر

0.782856تومان
(7,364)

حجم معاملات شوتر

1,610,020,022تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.820704تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.70218تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شوتر

بازی Top Down Survival Shooter یک بازی بلاک چینی مبارزه‌ای است. کاربران و گیمرها در این بازی با دشمنان خود مبارزه می‌کنند و با طی کردن مراحل و مبارزات مختلف، ارز دیجیتال پاداش می‌گیرند. این بازی محیط کاربری ساده‌ و گرافیک جذابی دارد و با اندروید سازگار است. توکن بومی این بازی بلاک چینی، توکن شوتر است که با نماد SHOOTER در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. شوتر در ماه آوریل سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. توکنومیک توکن شوتر به شکل زیر است:

  • سقف عرضه این توکن ۱۰ میلیارد عدد است.
  • ۹ درصد از کل عرضه به صورت خصوصی به فروش رفته است.
  • مابقی توکن‌ها به صورت عمومی به فروش گذاشته شده است.  

 

خرید شوتر

ارز دیجیتال شوتر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شوتر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شوتر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شوتر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شوتر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شوتر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شوتر

فروش شوتر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شوتر، مقدار شوتر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شوتر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شوتر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شوتر

خرید و فروش شوتر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شوتر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شوتر به تتر، نیاز نیست که ابتدا شوتر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شوتر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شوتر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شوتر

برای ذخیره شوتر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شوتر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شوتر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شوتر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شوتر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شوتر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شوتر

قیمت شوتر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شوتر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شوتر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شوتر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شوتر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شوتر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شوتر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه شوتر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه شوتر دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023